Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фестиваль розпочався 28 вересня о 20:00 із запуску «Променю прій»: радіосигналу, в якому зашифрували  100 тисяч дитячих малюнків. Він летітиме 41 світловий рік до планетної системи TRAPPIST-1 у сузір’ї Водолія, до чотирьох екзопланет, теоретично придатних для життя. 

Власне сигнал запускали з космічного радіотелескопу, розташованого у Золочеві Львівської області. Біля КМДА відбуватиметься художня візуалізація цієї події. В бік зірки TRAPPIST-1 запустять світловий промінь. Глядачі фестивалю на Хрещатику змогли побачити, як оживають дитячі малюнки за допомогою доповненої реальності. Для цього необхідно було встановити спеціальний безкоштовний застосунок Promin Mriy.

Наступний пункт програми – стереоскопічне 3D-шоу «Аксіома» – представила студія відеомапінгу Onion Lab з Барселони. Після цього глядачі та журі переглядали 28 конкурсних робіт, спроєктованих на фасад КМДА, від художників та студій з 16 країн світу: Італії, Мексики, Португалії, Японії, Франції та інших. Інтерактивна світлова інсталяція «Світлова колона» також працювала на Хрещатику, 19.

На період проведення фестивалю Хрещатик від вулиці Городецького до вулиці Хмельницького був перекритий. Рух транспорту був відновлений о 7 ранку в понеділок, 30 вересня.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button