Верховна Рада дозволила приватизацію усіх підприємств, крім стратегічних
Незабаром мають узгодити список з 800 підприємств для приватизації через аукціони Prozorro.Продажі.
Незабаром мають узгодити список з 800 підприємств для приватизації через аукціони Prozorro.Продажі.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Вікіпедія
Верховна Рада України проголосувала за втрату чинності Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації». Таким чином закон 1054-1 дозволяє приватизацію всіх підприємств, окрім стратегічних.
У власності держави залишать лише ті підприємства, які мають стратегічне значення. Решту передадуть на приватизацію задля залучення інвестицій та економічного зростання. Незабаром мають узгодити список з 800 підприємств для приватизації через аукціони Прозорро.
«Інвестиції разблоковані, – коментує Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. – Прийнятий закон 1054-1 скасовує принцип “недоторканості” до низки держпідприємств, які роками ховалися під грифом “дуже потрібні комусь зі своїх».
Цього тижня Верховна Рада також прийняла Закон 1055-1 про обов’язкове укладення договорів оренди комунального та державного майна на електронних аукціонах. Цей закон
дасть змогу контролювати використання майна громад і держави, а також укладати договори за принципом прозорої конкуренції і чесної ціни.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті