Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 252 днів. За цей час ми опублікували 25987 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Рух за легалізацію коноплі в Україні

Давид Арахамія (голова фракції «Слуга народу» у ВР) та Михайло Радуцький (голова Комітету з питань здоров’я у ВР) висловили свою підтримку законодавчому врегулюванню вживання медичного канабісу, повідомляє прес-служба Верховної Ради. Про це депутати заявили на брифінгу 17 жовтня. Легалізації канабісу для потреб медицини та науки вимагали пацієнтські та ветеранські організації.

«Дуже багато людей в суспільстві плутають рекреаційне вживання коноплі з використанням канабісу для медичних цілей. Медичне застосування – це коли йдеться про використання канабіноїдів у вигляді олії, пігулок та інших фармацевтичних форм з дуже високим рівнем контролю держави», — підкреслив Давид Арахамія.

Легалізація медичного канабісу могла би полегшити страждання від болю майже двом мільйонам українських пацієнтів. Зараз через обмеження в законі українцям недоступна жодна з опцій використання медичного канабісу. Так само науковці не можуть досліджувати лікувальні властивості коноплі.

«Це дуже позитивна ініціатива, на яку чекають пацієнти з високим рівнем болю — це стосується як пацієнтів з онкологією, дітей з епілепсією, так й ветеранів з ПТСР, яких, за оцінками фахівців, майже 80%», – прокоментував голова фракції «Слуга народу».

Фото: Terre di Cannabis/unsplash

«Використання канабісу вже легалізоване у тій чи іншій формі у більш ніж 50 країнах світу, а його медичне застосування стає мейнстрімом у світовій системі охорони здоров’я. Ми розуміємо необхідність ліків із канабісу для потреб українських пацієнтів, тож прискіпливо вивчимо шляхи досконалого законодавчого врегулювання конопель для науки та медицини», – наголосив Михайло Радуцький.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button