Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Рух за легалізацію коноплі в Україні

Давид Арахамія (голова фракції «Слуга народу» у ВР) та Михайло Радуцький (голова Комітету з питань здоров’я у ВР) висловили свою підтримку законодавчому врегулюванню вживання медичного канабісу, повідомляє прес-служба Верховної Ради. Про це депутати заявили на брифінгу 17 жовтня. Легалізації канабісу для потреб медицини та науки вимагали пацієнтські та ветеранські організації.

«Дуже багато людей в суспільстві плутають рекреаційне вживання коноплі з використанням канабісу для медичних цілей. Медичне застосування – це коли йдеться про використання канабіноїдів у вигляді олії, пігулок та інших фармацевтичних форм з дуже високим рівнем контролю держави», — підкреслив Давид Арахамія.

Легалізація медичного канабісу могла би полегшити страждання від болю майже двом мільйонам українських пацієнтів. Зараз через обмеження в законі українцям недоступна жодна з опцій використання медичного канабісу. Так само науковці не можуть досліджувати лікувальні властивості коноплі.

«Це дуже позитивна ініціатива, на яку чекають пацієнти з високим рівнем болю — це стосується як пацієнтів з онкологією, дітей з епілепсією, так й ветеранів з ПТСР, яких, за оцінками фахівців, майже 80%», – прокоментував голова фракції «Слуга народу».

Фото: Terre di Cannabis/unsplash

«Використання канабісу вже легалізоване у тій чи іншій формі у більш ніж 50 країнах світу, а його медичне застосування стає мейнстрімом у світовій системі охорони здоров’я. Ми розуміємо необхідність ліків із канабісу для потреб українських пацієнтів, тож прискіпливо вивчимо шляхи досконалого законодавчого врегулювання конопель для науки та медицини», – наголосив Михайло Радуцький.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button