Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Chris Barbalis, Unsplash

Станом на 17 жовтня, з початку 2019 року у Києві сталося майже 32 тисячі аварій, із яких 1600 – з потерпілими. Статистику аварійності на дорогах Києва оприлюднив депутат Київради Костянтин Багатов.

Зокрема, у ДТП загинуло 99 осіб, ще 1572 було травмовано. Майже 70% аварій з потерпілими сталися у світлий час доби.

Пішоходи були учасниками понад 605 ДТП. Зокрема, в таких аваріях загинули 42 людини. При цьому 269 аварій сталися на пішоходних переходах. Ще 35 аварій – у дворовій території та на тротуарах.

Найбільш аварійним виявився Голосіївський район (237 аварій). Найменше ДТП сталося у Печерському районі (118).

Читайте також: 30 км/год та безліч світлофорів: як організовують дорожній рух у Лейпцигу?

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, Україна перебуває на 104 місці за кількістью смертей у ДТП: 13,7 смертей на 100 тисяч населення. Для порівняння, Німеччині, Данії та Іспанії цей показник складає близько 4.

Обмеження швидкості на дорогах у країнах світу. Україна входить до категорії країн, де у містах дозволяється їздити зі швидкстю понад 50 км/год. Інфографіка: ВООЗ

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button