Державний аукціон СЕТАМ закликає продавати декомунізовані пам’ятники Леніна
Статуї продають як металобрухт.
Статуї продають як металобрухт.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Державне підприємство СЕТАМ розшукує декомунізовані й демонтовані пам’ятники Володимиру Леніну для продажу з аукціону.
Тих, хто хоче продати власного Леніна з аукціону, просять телефонувати за номером (044) 3311721.
«Останні два Леніни пішли з молотка з суттєвим підвищенням ціни, а один із них навіть допоміг виплатити заробітну плату працівникам комунального підприємства», – зазначають у СЕТАМ.
Йдеться про шеститонну бронзову статую Леніна з міста Жовті Води Дніпропетровської області, яку в серпні продали за 500 тисяч гривень як металобрухт. Її виставили на аукціон, щоб виплатити борги з зарплати комунальникам.
У 2017 році британський художник Філ Колінз забрав бетонну статую Фрідріха Енгельса з села Мала Перещепина Полтавської області та встановив його на центральній вулиці Манчестер. У ХІХ століття Манчестер був осередком індустріальної революції й уважався зразком промислового міста, тож саме тут Енгельс уперше мав змогу детально вивчити та описати життя робітників.
Нагадаємо, голову пам’ятника Леніну, поваленого у грудні 2013 року на бульварі Тараса Шевченка в Києві, перетворили на арт-об’єкт та прикрасили офіс.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті