Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Florencia Viadana/unsplash

«Київтеплоенерго» не підвищуватиме тарифи на опалення і гарячу воду, заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час прес-брифінгу. Міська влада також обіцяє розширити програми енергоефективності для житлових будинків, щоб зменшити вартість послуг. Паралельно розвивають програми співфінансування заходів енергоефективності в житлових будинках.

«Лише за останні роки в Києві мешканці в рамках програми для ЖБК та ОСББ «70/30» інвестували близько 200 млн грн у ремонт житла, а місто з бюджету – 422 млн грн. Людям вкладені кошти повернулися у вигляді економії та комфорту в оселях», – сказав Петро Пантелеєв.

Петро Пателеєв також наголосив, що школи і садочки столиці зможуть дистанційно керувати споживанням тепла і так економити у період шкільних канікул або коли температура повітря відносно висока.

Раніше мер Києва Віталій Кличко розказав, що кияни можуть економити на сплаті за опалення, використовуючи програмами співфінансування ремонтів житлових будинків – «70/30%».

«Алгоритм простий – 70% вартості енергоефективних заходів чи капремонту будинку виділяє міський бюджет, а 30% – збирають мешканці», – пояснив мер.

Нагадаємо, що КМДА запустила сайт, де можна перевірити споживання тепла в будинку. Сайт містить поради, як знизити вартість опалення. Опалення в Києві планували увімкнути 25 жовтня.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button