Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Florencia Viadana/unsplash

«Київтеплоенерго» не підвищуватиме тарифи на опалення і гарячу воду, заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час прес-брифінгу. Міська влада також обіцяє розширити програми енергоефективності для житлових будинків, щоб зменшити вартість послуг. Паралельно розвивають програми співфінансування заходів енергоефективності в житлових будинках.

«Лише за останні роки в Києві мешканці в рамках програми для ЖБК та ОСББ «70/30» інвестували близько 200 млн грн у ремонт житла, а місто з бюджету – 422 млн грн. Людям вкладені кошти повернулися у вигляді економії та комфорту в оселях», – сказав Петро Пантелеєв.

Петро Пателеєв також наголосив, що школи і садочки столиці зможуть дистанційно керувати споживанням тепла і так економити у період шкільних канікул або коли температура повітря відносно висока.

Раніше мер Києва Віталій Кличко розказав, що кияни можуть економити на сплаті за опалення, використовуючи програмами співфінансування ремонтів житлових будинків – «70/30%».

«Алгоритм простий – 70% вартості енергоефективних заходів чи капремонту будинку виділяє міський бюджет, а 30% – збирають мешканці», – пояснив мер.

Нагадаємо, що КМДА запустила сайт, де можна перевірити споживання тепла в будинку. Сайт містить поради, як знизити вартість опалення. Опалення в Києві планували увімкнути 25 жовтня.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button