Чотири українських аеропорти віддадуть в концесію. Що це означає?
Про такі наміри заявив міністр інфраструктури під час інвестиційного форуму RE:think.Invest in Ukraine в Маріуполі.
Про такі наміри заявив міністр інфраструктури під час інвестиційного форуму RE:think.Invest in Ukraine в Маріуполі.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Херсонський аеропорт. Фото: Wikipedia
Міністерство інфраструктури та Міжнародна фінансова корпорація (IFC) оголосили про підготовку до концесії аеропортів Херсона, Чернівців, Запоріжжя і вантажного терміналу Білої Церкви, пише видання ЦТС.
Про це міністр інфраструктури заявив на інвестиційному форумі RE:think.Invest in Ukraine в Маріуполі 29 жовтня.
«У спіпраці з IFC ми допомагаємо місцевим общинам підготувати коцесію аеропортів Херсона, Чернівців, Запоріжжя і карго терміналу в Білій Церкві», – сказав міністр.
Плани віддати в концесію регіональні аеропорти Криклій озвучував ще в вересні.
Термінал аеропорту в Чернівцях. Фото: Wikipedia
Нагадаємо, що раніше Міністр інфраструктури анонсував передачу вокзалу в Києві приватним інвесторам на умовах концесії
Концесія – це договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.
Злітна смуга запорізького аеропорту. Фото: Wikipedia
Міжнародний аеропорт «Херсон» (1961) — аеропорт в селищі Чорнобаївка поблизу Херсона. У 2006 році отримав статус міжнародного.
Міжнародний аеропорт «Чернівці» імені Леоніда Каденюка розташований за 30 кілометрів від кордону з Румунією, в межах міста Чернівці. Його засновали у 1930-ті роки, коли Буковина була у складі королівської Румунії. Регулярно експлуатувати аеропорт почали в 1937 році.
Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» побудували у 1943 році. Зараз аеропорт працює у цілодобовому режимі та використовує дві злітно-посадкових смуги, ґрунтову та штучну.
Білоцерківський аеродром. Фото: Wikipedia
Вантажний термінал розташований на білоцерківському аеродромі (колишній військовий аеродром «Гайок», який почав працювати у 1936 році).
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті