Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Херсонський аеропорт. Фото: Wikipedia

Міністерство інфраструктури та Міжнародна фінансова корпорація (IFC) оголосили про підготовку до концесії аеропортів Херсона, Чернівців, Запоріжжя і вантажного терміналу Білої Церкви, пише видання ЦТС.

Про це міністр інфраструктури заявив на інвестиційному форумі RE:think.Invest in Ukraine в Маріуполі 29 жовтня.

«У спіпраці з IFC ми допомагаємо місцевим общинам підготувати коцесію аеропортів Херсона, Чернівців, Запоріжжя і карго терміналу в Білій Церкві», – сказав міністр.

Плани віддати в концесію регіональні аеропорти Криклій озвучував ще в вересні.

Термінал аеропорту в Чернівцях. Фото: Wikipedia

Нагадаємо, що раніше Міністр інфраструктури анонсував передачу вокзалу в Києві приватним інвесторам на умовах концесії

Концесія – це договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.

Злітна смуга запорізького аеропорту. Фото: Wikipedia

Міжнародний аеропорт «Херсон» (1961) — аеропорт в селищі Чорнобаївка поблизу Херсона. У 2006 році отримав статус міжнародного.

Міжнародний аеропорт «Чернівці» імені Леоніда Каденюка розташований за 30 кілометрів від кордону з Румунією, в межах міста Чернівці. Його засновали у 1930-ті роки, коли Буковина була у складі королівської Румунії. Регулярно експлуатувати аеропорт почали в 1937 році.

Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» побудували у 1943 році. Зараз аеропорт працює у цілодобовому режимі та використовує дві злітно-посадкових смуги, ґрунтову та штучну.

Білоцерківський аеродром. Фото: Wikipedia

Вантажний термінал розташований на білоцерківському аеродромі (колишній військовий аеродром «Гайок», який почав працювати у 1936 році).

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button