Як визначити розмір ручної поклажі у різних авіалініях?
Не забувайте перевіряти правила для перевезення ручної поклажі компанії-авіаперевізника.
Не забувайте перевіряти правила для перевезення ручної поклажі компанії-авіаперевізника.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Безкоштовну норму ручної поклажі кожен авіаперевізник визначає самостійно, тому пасажири часто потрапляюь у халепу, взявши з собою в літак сумку неправилього розміру, за яку доводиться платити на місці.
Як зробити правильний вибір, пояснює профільний ресурс avianews.com.
Приміром, якщо ви купили квиток на Turkish Airlines (рейс Київ-Стамбул), але перевізником вашого рейсу є МАУ, то слід орієнтуватися на стандарти саме другої компанії. МАУ дозволяє взяти на борт один предмет вагою до семи кілограмів і габаритами до 55х40х20 см і одну особисту річ з габаритами до 40х30х10 см у разі, якщо тариф включає багаж.
Будьте уважні, адже перед посадкою на рейс вас можуть змусити покласти сумку в спеціальну мірну коробку. Жоден із боків вашої сумки не повинен випинатися з неї. Також МАУ вимагає класти придбаний у магазинах Duty Free товар усередину вашої сумки для ручної поклажі.
Але якщо ви навпаки купили квиток у МАУ, але перевізником є Turkish Airlines, то діють правила Turkish Airlines. Ця компанія дозволяє провозити в економ класі один предмет вагою до восьми кілограмів і габаритами до 55x40x23 см, а також одну особисту річ, наприклад, ноутбук чи ручну сумку чи пакет із товарами, купленими в магазині Duty Free в аеропорту.
Також варто звертати увагу на габарити ручної поклажі під час польотів з пересадкою. Приміром, ви купили квиток KLM із Києва в Нью-Йорк з пересадкою в Амстердамі. Перший сегмент Київ-Амстердам виконує МАУ, а другий – KLM. В такому разі діють правила перевізника-оператора. А це значить, що ви можете в першу поїздку взяти ручну поклажу вагою сім кілограм за стандартами МАУ, а в другий переліт – 12 кг згідно з правилами KLM.
Ті самі правила діють і в комбінаціях рейсів інших перевізників. Тому найважливіше перед відльотом перевірити, яка компанія по факту виконує рейс і вивчити її правила.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті