Команда режисера Філіпа Сотниченка зніматиме фільм в стилі «пострадянського нуару»
Події фільму розгортаються у 1996 році.
Події фільму розгортаються у 1996 році.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Команда режисера Філіпа Сотниченка (компанія «Сучасне Українське Кіно») завершила розробку проєкту повнометражного фільму в стилі нуар «Ля Палісіада» і наразі шукає фінансування та партнерів для створення фільму.
Події «Ля Палісіада», повнометражного ігрового фільму в жанрі пострадянського нуару, розгортаються у 1996 році і відбуваються як в Україні, так і в її столиці.
У ході підготовки команда написала сценарій, провела кастинг, підібрала локації та підготувала презентаційний пакет документів для пошуку фінансування і партнерів.
«Що таке “ляпалісіада”? Це один з видів мовної надмірності: твердження або зауваження, зміст якого окреслений попередньою фразою, що межує з абсурдністю. Ляпалісіади створюють комічний ефект у недоречних трагічних ситуаціях. Яскравим прикладом ляпалісіади є слоган фільму: “За два дні до його смерті він був живий”», – коментують автори проєкту.
Разом з Філіпом Сотниченком в розробці проєкту брали участь оператор – постановник Володимир Усик, продюсери Валерія Сочивець та Сашко Чубко, художники-постановники Маргарита Кулик та Володимир Кузнецов. Розробляли проєкт за підтримки Українського Культурного Фонду.
Нагадаємо, що інший фільм Сотниченка «Цвях» став переможцем національного конкурсу Одеського Кінофестивалю 2016 року, визнаний найкращим фільмом того ж року за версією Бюро Української Кінокритики, а також номінований на «Золоту Дзигу» Української Кіноакадемії.
Новини про проєкт можна читати на Фейсбук та Instagram-сторінках проєкту.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті