Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Освітня платформа CANactions School видає книгу Джеффа Спека «Правила пішохідного міста: 101 крок до створення кращих місць» українською мовою.

Джефф Спек — відомий американський урбаніст і містобудівник. Під його керівництвом було розроблено більше 75 планів урбанізації міст і селищ у різних штатах США.

Його книга «Walkable City: How Downtown Can Save America, One Step at a Тime», видана 2012 року, стала бестселером у США та була перекладена у багатьох країнах.

«Правила пішохідного міста: 101 крок до створення кращих місць» (Walkable City Rule: 101 Steps to Making Better Places) – найновіша книга Джеффа Спека, що вийшла у 2018 році. Її вже цитують у професійній спільноті. Перший її переклад буде саме українською мовою.

Ця книга є практичним керівництвом щодо перетворення міста на середовище, зручне для пішоходів. У 19 розділах висвітлено питання організації пішохідних доріжок, правильного паркування, відмови від використання автомобілів тощо. Видання містить багато схем, світлин та ілюстрацій.

До 24 листопада можна передзамовити видання за спеціальною ціною – 300 гривень замість 350 гривень. Доставка та самовивіз замовлень розпочнуться з 18 грудня 2019 року.

Цьогоріч CANactions також видали українською мовою книгу нідерландського архітектора Рейніра де Граафа «Чотири стіни та дах». Торік вийшла книга данського архітектора й урбаніста Йена Ґeла «Міста для людей».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button