Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Освітня платформа CANactions School видає книгу Джеффа Спека «Правила пішохідного міста: 101 крок до створення кращих місць» українською мовою.

Джефф Спек — відомий американський урбаніст і містобудівник. Під його керівництвом було розроблено більше 75 планів урбанізації міст і селищ у різних штатах США.

Його книга «Walkable City: How Downtown Can Save America, One Step at a Тime», видана 2012 року, стала бестселером у США та була перекладена у багатьох країнах.

«Правила пішохідного міста: 101 крок до створення кращих місць» (Walkable City Rule: 101 Steps to Making Better Places) – найновіша книга Джеффа Спека, що вийшла у 2018 році. Її вже цитують у професійній спільноті. Перший її переклад буде саме українською мовою.

Ця книга є практичним керівництвом щодо перетворення міста на середовище, зручне для пішоходів. У 19 розділах висвітлено питання організації пішохідних доріжок, правильного паркування, відмови від використання автомобілів тощо. Видання містить багато схем, світлин та ілюстрацій.

До 24 листопада можна передзамовити видання за спеціальною ціною – 300 гривень замість 350 гривень. Доставка та самовивіз замовлень розпочнуться з 18 грудня 2019 року.

Цьогоріч CANactions також видали українською мовою книгу нідерландського архітектора Рейніра де Граафа «Чотири стіни та дах». Торік вийшла книга данського архітектора й урбаніста Йена Ґeла «Міста для людей».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button