Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Сьогодні, п’ятого листопада, в Центрі польських і європейських студій відбудеться презентація онлайн-проєкту «Інтерактивний Київ», який є частиною освітньої платформи «Місто і цифрова історія».

На сайті «Інтерактивного Києва» представлять повсякденне життя киян періоду Першої світової. Команда дослідників працює над розробкою тематичних блоків про транспорт, освіту, медицину, їжу, культурне життя у форматі story map. Автори публікуватимуть також дослідження, які вдалося віднайти у кіно-, фото-, фоноархівах.

Ця інтерактивна карта є спробою створити повноцінну оповідь про багатокультурний Київ початку XX століття. Дослідники поставили за завдання поєднати історію повсякдення, цифрову історію та метод learning by doing. На основі проєкту в Києво-Могилянській академії розроблять академічний курс із цифрової історії.

Освітня платформа «Місто і цифрова історія» пропонує викладачам університетів та шкіл практичні рекомендації й матеріали для викладання історії та культури XX століття через призму локальних сюжетів та мікро-історій, підходи для створення нових тем в межах освітніх програм, інструментарій для роботи з цифровими інструментами.

Проект освітньої платформи розроблений командою Центру міської історії (Львів) спільно з групою київських дослідників.

Серед розробників карти – Олена Бетлій, Ольга Гнидюк, Катерина Диса, Марія Чорна, Анна Ісаєва, Дарина Подгорнова, Олександра Оберенко, Андрій Левченко, Наталя Кубицька, а також команда дизайнерів та програмістів (SiteGist).

Центр міської історії поєднує академічні дослідження в сфері міських студій і формати публічної й цифрової історії для ширшої аудиторії. Міждисциплінарна команда Центру втілює дослідницькі проекти, цифровий архів, виставки, освітні програми.

«Проект “Інтерактивний Київ” – це амбітна спроба перенести Київ початку ХХ ст. у площину цифрової мапи. Наша мета не тільки показати всі можливі тогочасні інфраструктурні об’єкти, але й познайомити з різноманіттям повсякдення киян та киянок 100 років тому», – коментують дослідники.

Проект отримав підтримку Українського Культурного Фонду.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button