Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Shridhar Gupta / unsplash

У японському філіалі корпорації Microsoft дозволили співробітникам упродовж місяця не працювати по п’ятницях. Як виявилося, чотириденний робочий тиждень підвищив продуктивність компанії, пише BBC.

У рамках акції Work-Life Choice Challenge Summer 2019 компанія Microsoft Japan кожної п’ятниці закривала офіси, оплачуючи цей вихідний день постійним працівникам.

Також працівникам заборонили проводити наради тривалістю понад 30 хвилин і рекомендували вирішувати всі робочі питання не під час особистих зустрічей, а через месенджер. 90% працівників компанії взяли участь в експерименті.

Як наслідок, кількість продажів на одного працівника, зросла майже на 40%.

«Працюйте недовго, добре відпочивайте і добре навчайтесь. Людині потрібне середовище, яке дозволяє відчути своє призначення у житті і досягати кращих результатів на роботі. Я хочу, щоб співробітники прагнули до досягнення таких самих результатів, коли в них на 20% більше вільного часу», – прокоментував  президент японського Microsoft Такуя Хірано.

Це нестандартний підхід для Японії, де багато років побутує проблема перепрацювання і надмірного стресу. Згідно з дослідженням 2017 року працівники ледь не чверті японських компаній працюють понаднормово середньому 80 годин на місяць. Зазвичай таку роботу не оплачують.

Середньостатистичний японець витрачає на роботу близько 1713 годин на рік. Слово каросі в перекладі з японської означає смерть від перепрацювання.

Працівники були задоволені акцією. Крім того, у зв’язку з додатковим вихідним в офісі знизилося споживання електрики на 23% і витрати паперу на 59% порівняно з серпнем 2018 року.

Фото: Cristian Newman / unsplash

 

 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button