На кінофестивалі INTRO покажуть фільми про Баугауз і дизайнера Дітера Рамса (трейлери)
Цьогорічна програма фестивалю кіно про музику та культуру присвячена культурним феноменам нашого часу
Цьогорічна програма фестивалю кіно про музику та культуру присвячена культурним феноменам нашого часу
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У рамках програми фестивалю кіно про музику та культуру INTRO, який відбудеться в Києві з четвертого по восьме грудня, покажуть фільми «Дух Баугаузу», «Рамс: людина-дизайн» та ще 10 стрічок, повідомляє видання telegraf.design.
У документальному фільмі «Дух Баугаузу» покажуть життя студентів Баугаузу, костюмовані вечірки, викладачів на кшталт Василя Кандинського та Пауля Клеє. Розкажуть також про роль жінок у становленні школи, ідеї, які стали всесвітньо відомими ще до закриття школи нацистами.
Дітер Рамс упродовж 50 років працював в індустрії промислового дизайну і розробляв кавоварки, стереосистеми, калькулятори, будильники та навіть зубну щітку Oral-B. Його продукти і досі використовують мільйони людей.
«Десять принципів хорошого дизайну» сформулював саме Дітер Рамс. Утім, сьогодні Дітер говорить, щопочав життєвий шлях знову, то взагалі б не займався дизайном. Детальніше про це та інші деталі у фільмі «Рамс: людина-дизайн».
Цьогорічна програма фестивалю кіно про музику та культуру INTRO (від KyivMusicFilm) присвячена культурним феноменам нашого часу. Йтиметься про відкриття ХХ століття, популяризацію електроніки, нові погляди на фешн-фотографію, архітектуру, моду та зародження нових субкультур.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті