Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/Volodymyr.Jr.Bondarenko

Заяву компанії GPP Developers LTD щодо земельної ділянки під сквером Небесної Сотні Господарський суд міста Києва залишив без розгляду, повідомляє КМДА з посиланням на повідомлення у Фейсбуці радника Київського міського голови Володимира Бондаренка. Сквер залишили у державній власності.

У вересні цього року колишні власники земельної ділянки на вулиці Михайлівській, де розташовано Сквер Небесної Сотні, подали заяву про перегляд судового рішення про повернення скверу у власність Києва за нововиявленими обставинами: нібито через «неправильно проведену експертизу щодо належності земельної ділянки до земель історико-культурного призначення».

Нагадаємо, що 12 років тому ділянку площею 0,25 гектара продали компанії Укрінвестресурс під побудову бутік-готелю. Поряд забудовник зобов’язувався облаштувати сквер, для чого місто передало йому в оренду ще пів гектара. Пізніше ділянку кілька разів перепродавали.

У 2014 році місцеві жителі своїми силами і за власні кошти облаштували Сквер Небесної Сотні. Прокуратура звернулася до Господарського суду з вимогою визнати виділення землі незаконним, оскільки та мала історико-культурне значення.

2015 року Київрада розірвала договір оренди земельних ділянок і створила сквер на цьому місці. 2018 року Верховний суд остаточно повернув ділянку у комунальну власність.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button