Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/kyivmetro

У зв’язку з виходом історичного трилеру «Ціна правди» польської режисерки Агнешки Голланд, який розповідає про репортера, що вперше в західній пресі заявив  про Голодомор, а також напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів у вагонах метро одного з потягів Оболонсько-Теремківської (синьої) лінії з’являться тематичні постери, пише Київський метрополітен.

Постери присвячені історії людей, що були причетні до Голодомору, цензури і масових вбивств в Україні.

Саме викриття Ґарета Джонса згодом стали підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

Проєкт підготовлений за підтримки FILM.UA Group та команди Київського метрополітену.

«Тепер у пасажирів київського метро буде можливість дізнатися більше про життя британського журналіста Ґарета Джонса. А воно, повірте, варте уваги. Це була натхненна, вольова та дуже розумна людина, яка зіграла велику роль в історії. На превеликий жаль, більшість про це не знає. Тому ми дуже вдячні Київському Метрополітену за надану можливість не тільки промотувати українське кіно, а й поширювати у суспільстві важливі меседжі. Акція #вкінонаметро триває!», — зазначила маркетинг-директорка FILM.UA Group Поліна Толмачова.

Фото: facebook.com/kyivmetro

«Складно уявити, скільки ми ще не знаємо про свою історію, скільки її сторінок засекречено або стерто назавжди. Тому переконана, що важливо використовувати кожну можливість, щоб дізнаватися і розповідати. Цей проєкт про важке: Голодомор, цензуру, замовчування, нищення. І про Людину. Історії успішного успіху зараз у моді, але варто пам’ятати, що за ними завжди стоїть щоденна боротьба і часто, на жаль, без хепіенду», – зауважила радниця начальника метро Наталка Макогон.

Раніше у київському метро курсував поїзд, присвячений фільму «Захар Беркут»

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button