У Києві представлять український мультфільм, для зйомок якого зібрали півтонни сміття (відео)
За сюжетом, лялька Гарбі безвідповідально споживає безліч товарів, не думаючи про наслідки для довкілля.
За сюжетом, лялька Гарбі безвідповідально споживає безліч товарів, не думаючи про наслідки для довкілля.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Прем’єра короткометражного серіалу «Wrapped in Plastic» відбудеться у Києві 27 листопада о 20.00 в мережі кінотеатрів Планета кіно (ТРЦ «Блокбастер», вул. Степана Бандери, 34В).
За сюжетом, лялька Гарбі безвідповідально споживає безліч товарів, не думаючи про наслідки для довкілля. Як наслідок, вона опиняється у світі, що потопає в смітті.
Це перший у світі мультфільм, зроблений зі сміття. Анімаційна студія Plastikwood Animation знімала його у стоп-моушені. Всі предмети та декорації спражні. Для створення декорацій автори фільму збирали сміття у Києві впродовж шести місяців.
«Ми порахували, що “врятували” від потрапляння на природу більше 500 кг пластикових побутових відходів та не один кілометр різноманітного поліетилену – від прозорих “магазинних” пакетів до будівельних клейонок», – коментують автори проєкту.
Глядачів також запрошують «зануритися у пластиковий світ» на студії Plastikwood animation у Києві за адресою вул. Ярославська, 57, де на відвідувачів чекає «більше однієї тисячі квадратних метрів інтерактивного лабіринту».
Вхід на подію вільний. Потрібно забронювати місця за посиланням.
На події будуть присутні автори проєкту. Після показу буде обговорення.
Крім того, на події представлять декорацію зі зйомок мультфільму.
Plastikwood – це група українських митців, які зібралися разом для привернення уваги громадськості до глобальних екологічних проблем та необхідності пошуку їхнього рішення через мистецтво.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті