Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24972 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/ACPKHI

Хвилю обурення у Пакистані викликала дискусійна панель про фемінізм, серед учасників якої були заявлені самі чоловіки, повідомляє BBC.

Дискусію під назвою «Фемінізм: інший погляд», яка мала відбутися 22 листопада в Карачі, організувала громадська організація Рада мистецтв Пакистану. Усі п’ять заявлених спікерів були чоловіки: кінорежисери, правозахисники, журналісти. Ім’я єдиної жінки, Узми аль-Карім, яка мала бути присутньою на дискусії, вказали внизу афіши.

Після критики організатори перейменували подію на «Розуміючи фемінізм» і додали двох учасниць, а ім’я аль-Карім продублювали, вказавши, що вона модеруватиме дискусію.

Пакистанський комік Шахад Гіас Шайх висміяв ситуацію у Twitter.

«Цієї п’ятниці я даватиму у Раді мистецтв Пакистану майстер-клас із менструації, а після цього поговоримо, як правильно годувати грудьми. Слухачам мого курсу з вагітності – знижка», – жартує він.

Модераторка Узма аль-Карім зазначила, що метою дискусії було залучити до обговорення авторитетних чоловіків, які мають вплив на громадську думку, власне тому подію й назвали «Інший погляд».

«Мені повідомили, що панель полягатиме в тому, щоб чоловіки обговорили між собою переосмислення маскулінності та те, чому нам потрібен фемінізм. Не передбачалося, що я буду пояснювати фемінізм або говорити про жіночі питання з чоловічої позиції», – написав один із запрошених учасників, правозахисник Джибран Насір.

Професорка соціології Ніда Кірмані вважає, що немає нічого поганого у залученні чоловіків до обговорення фемінізму. Але пояснює, що це викликало таку різку реакцію через те, що у Пакистані суспільство втомилося бачити нескінченних спікерів-чоловіків, які обговорюють чутливі питання, в той час як голосу жінок у медіа майже не почуєш.

Читайте також: Чому чоловіки мають підтримувати жінок? 9 думок від авторів книги про фемінізм

Нагадаємо, цьогоріч в Об’єднаних Арабських Еміратах преміями за внесок у гендерну рівність нагородили лише чоловіків.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button