Команда громадської організації Доступно.UA вже втретє організовує Форум інклюзивності у Києві. Він пройде у п’ятницю, 29 листопада. Цьогоріч темою стало «Місто щасливих людей».
«Що робить нас щасливими? Зручність та комфорт там, де ми живемо. Прогулянки містом чи посиденьки з друзями за кавою без титанічних зусиль, щоб подолати усі бар’єри на шляху. Урешті-решт можливість дихати чистим повітрям. Усе це про місто щасливих людей, де хочеться жити і насолоджуватися життям», – зазначають в організації.
На Форумі інклюзивності заплановано три великі дискусійні панелі:
- «Тренд доступності: куди пішли клієнти, про яких ви не подумали». Представники бізнесів розкажуть про причини, які стимулюють заклади ставати більш доступними, вартість інклюзивних рішень та перепони для їх реалізації. У дискусії візьмуть участь Слава Коржов, директор з розвитку клієнтського досвіду мережі кінотеатрів «Планета Кіно», Петро Заставний, засновник Сім’ї ресторанів Файного Міста, Лара Немеш, співзасновниця та керуючий партнер мережі коворкінгів #ПеремогаSpace, Ольга Батуревич, управляюча кафе Зиґзаґ та Олег Бардяк, член Правління громадської організації “Простір 500”, Urban Space 500. Модеруватиме дискусію журналістка «Хмарочоса» Вероніка Луцька.
- «Місто щасливих людей і де його шукати». На дискусійній панелі з представниками місцевої влади з різних регіонів обговорять, чому деяким містам вдається рухатися до створення безбар’єрного середовища, а інші – будують сходи і пишаються цим.
- «Інклюзія на робочому місці». Спікери поділяються досвідом прийняття на роботу та відмов від роботодавців та рекрутерів та обговорять, чому працівники з інвалідністю – це не соціальний проєкт, а конкурентні професіонали.
Крім того, команда Доступно.UA презентує два проєкти: рейтинг доступності українських міст «Тостер» та онлайн-мапу безбар’єрності міст із мобільним додатком.
Читайте також: Доступно.UA представили результати перевірки 12 міст України на інклюзивність
На Форумі інклюзивності заплановані також виступи спікерів з питань урбаністики, екології, культури та різноманітних ініціатив, спрямованих на покращення якості життя людей у місті. Серед них – Аліна Марненко, керівниця та співзасновниця музею в темряві «Третя після опівночі», Євгенія Аратовська, засновниця організації «Україна без сміття», Дім Заражевський, виконавчий директор благодійної організації «Життєлюб», Ольга Мирцало, засновниця спільноти «Київ дружній до батьків з малюками» та інші.
Усі виступи й активності на Форумі супроводжуватимуться перекладом на жестову мову. Весь день на локації працюватиме також дитяча кімната.
Переглянути повну програму Форуму можна за посиланням.
Місце: Національний музей Тараса Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 12
Час: Основана програма – 9:00 – 18.00. Нетворкінг – до 21.00
Вартість: Вхід на подію вільний за попередньої реєстрації
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті