Рівень знань школярів в Україні – посередній. Результати дослідження
За результатами дослідження 26% українських учнів не досягли базового рівня читання та обізнаності в природничих науках. З математикою справи йдуть гірше.
За результатами дослідження 26% українських учнів не досягли базового рівня читання та обізнаності в природничих науках. З математикою справи йдуть гірше.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
«36% наших 15-річних учнів не досягають навіть базового рівня знання з математики. Вони мають проблеми із завданнями, де потрібно використовувати прості стратегії розв’язування, процентні співвідношення, оперувати дробами й десятковими числами», – наголосила на презентації міністерка освіти Ганна Новосад, повідомляє BBC Україна.
Програма PISA (Program for International Student Assessment) збирає дані про якість освіти майже у 80 країнах світу. Раз на три роки вона тестує 15-річних учнів за трьома напрямами, щоб визначити країни, де освіта найбільш ефективна і виявити підходи, що їх об’єднують.
У загальному рейтингу результати країн подають у діапазоні позицій: Україна займає 37-42 місце з 79 у рейтингу читацької успішності, поруч з Туреччиною, Ізраїлем та Люксембургом. 41-46 місце українські школярі зайняли у рейтингу математичної успішності та 35-42 місце – у рейтингу природничо-наукової.
Найкращі результати у дослідженні отримали школярі з Китаю, Сінгапуру і Естонії. Найгірші – у Домінікані, Філіппінах і Косово.
Під час дослідження опитали 600 тис. учнів у 79 країнах. Успішність 15-річних школярів вивчали за 2-годинним тестом із читання, математики та природничо-наукових дисциплін. У 2018 році Україна брала участь у досліджені вперше. Опитування пройшли майже шість тисяч учнів у 250 закладах освіти.
Читайте також: На станції «Майдан Незалежності» відкрили виставку, присвячену українським вчителям
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті