У Києві запрацював «телефон довіри» для попередження домашнього насильства
При цьому працівники служби невдоволені низькими зарплатами і великим навантаженням.
При цьому працівники служби невдоволені низькими зарплатами і великим навантаженням.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 11 років та 3 днів. За цей час ми опублікували 26751 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Wokandapix / pixabay
У Києві в тестовому режимі запрацював телефон довіри для попередження домашнього насильства. За перший тиждень роботи послугою скористалися 136 киян, повідомляє Марина Хонда, заступниця голови КМДА.
Щодня служба отримує до 20-ти дзвінків. Найбільше люди, що звертаються за допомогою, потребують підтримки кризових психологів.
«Навіть найкращі тренінги не можуть передбачити всі ситуації у родинах. Кілька днів тому одна з наших психологів 45 хвилин заспокоювала чоловіка, що вирішив піти з життя… Був ще один нічний суїцидальний дзвінок, решта – поради, консультації», – пише Марина Хонда
Працівники служби невдоволені низькими зарплатами і великим навантаженням.
«За тиждень роботи два психологи звільнилися, бо “не готові витрачати купу нервів за сім тисяч гривень”», – пояснює заступниця голови КМДА.
Наразі служба телефону довіри шукає підготовлених фахівців, а також можливості збільшити заробітну плату.
Звертатися за допомогою слід за номером 15 00.
Нагадаємо, що в листопаді в Києві винесли перший вирок за домашнє насильство.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті