У мережі запустили благодійну акцію #ЗробиМеніХаб. На що вона спрямована?
Для участі в акції потрібно подякувати в мережі близькій людині з хештегом #ЗробіМеніХаб — і зробити внесок на будь-яку суму.
Для участі в акції потрібно подякувати в мережі близькій людині з хештегом #ЗробіМеніХаб — і зробити внесок на будь-яку суму.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У понеділок, 16 грудня, громадська організація «Еммаус» оголосила про благодійну акцію в соціальних мережах під назвою #ЗробиМеніХаб, яка триватиме до 31 грудня.
Кампанія спрямована на підтримку молоді з інвалідністю і випускників/ць інтернатів і збір коштів для інклюзивного хабу. Такий хаб стане місцем для навчання, розвитку та професійної орієнтації молоді з інвалідністю та сиріт, які після виходу з інтернату вперше опиняються у незнайомому дорослому світі.
До лютого 2020 року ГО «Еммаус» має внести за приміщення хабу 32 тисячі доларів, з яких на сьогодні вони вже мають 30%. Всеукраїнська благодійна кампанія #ЗробиМеніХаб націлена зібрати решту коштів (550 тис грн) для створення простору. До акції уже долучився гурт ТНМК, надавши саундтрек «Зроби мені хіп-хоп» для проморолику.
Аби взяти участь в акції, потрібно написати пост зі словами подяки близькій людині, яка колись допомогла, хай маленькою дрібницею, відзначити таку людину в публікації, додати фото, яке нагадує про людину або фото з цією людиною, і опублікувати все це з хештегом #ЗробіМеніХаб.
Тоді зробити внесок на будь-яку суму за посиланням і передати естафету далі.
«Ми віримо, що якщо ми робимо щось добре, то інші люди надихнуться цим прикладом та таким чином можуть з’явитися подібні будинки. Ми зустрічаємо схожі організації в інших регіонах і працюємо над тим, щоб об’єднуватися та розв’язувати питання соціалізації вихованців/ок інтернатів по всій Україні разом. Ситуація в Україні дуже динамічно розвивається і радує, що держава поступово розуміє, що інтернат це ні для кого не найкраще місце, — ні для людини з неврологічними розладами, ні для дитини», — розповідає Анастасія Золотова, виконавчий директор ГО «Еммаус».
Нагадаємо, що незважаючи на реформу інтернатних закладів України, там досі перебуває понад 100 тисяч дітей. Близько 17% з них мають інвалідність. Через низьку якість освіти в інтернатах їхні шанси скласти ЗНО та отримати середню спеціальну чи вищу освіту — мізерні.
Для дітей з інвалідністю це означає безробіття та переміщення до пансіонатів для престарілих без шансів на соціалізацію до кінця життя.
Громадська організація «Еммаус», що працює в Харкові від 2011 року, уже реалізувала кілька проєктів, серед яких «Летючий дім» — спеціально облаштована квартира-центр для людей з інвалідністю та дітей-сиріт для подальшої соціалізації після інтернату.
Більш детальну інформацію можна переглянути на сторінці FB і на сайті.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті