Кличко відкрив частину Шулявської розв’язки у костюмі Діда Мороза на квадроциклі
З'їзди з мосту ще не закінчені, а новий з'їзд мають побудувати замість цеху заводу «Більшовик».
З'їзди з мосту ще не закінчені, а новий з'їзд мають побудувати замість цеху заводу «Більшовик».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24972 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Київський міський голова ВІталій Кличко відкрив мостовий перехід через проспект Перемоги, який є частиною Шулявського шляхопроводу. Для цього він вдягнувся у костюм Діда Мороза та проїхався так новозбудованим мостом на квадроциклі. Зараз рух мостовим переходом відкрито для автівок.
Окрім мосту, ще мають бути збудовані три з’їзди з нього. Один мають побудувати на місці цеху №5 заводу ПКМЗ (колишній «Більшовик»), який досі перебуває у державній власності. Його місто планує викупити, згадував перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у інтерв’ю «Хмарочосу».
«За проектом на знесення цеху і будівництв з’їзду у нас закладено 130 млн грн», – заявив він. Проте транспортний інженер Віктор Петрук оцінює вартість цеху в 500 млн грн. Крім того, якщо станом на червень 2018 року вартість будівництва становила 830 мільйонів гривень, то 7 жовтня 2019 року Кличко підписав розпорядження про перезатвердження проєкту реконструкції Шулявського мосту зі збільшеною до 1,05 мільярда гривень кошторисною вартістю робіт. Також, за словами Петрука, у 2020 році з міського бюджету планують виділити на будівництво ще 924,3 млн. грн. І ця сума все ще не включає повної ринкової вартості цеху №5 ПКМЗ, наголошує він.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті