Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 99 днів. За цей час ми опублікували 24773 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Pixabay

Прес-служба МВС України пояснило, чому так важко притягнути до відповідальності людей, що пускають феєрверки. Як виявилося, рішення про заборону піротехніки приймають окремо міські чи сільські ради.

Проте відповідних змін про відповідальність за запуск салютів до Кримінального, Кримінально-процесуального та Кодексу про адмінпорушення не внесли. Тобто в поліції не має повноважень затримувати людей із цього приводу.

Приміром, Київська міська рада заборонила феєрверки, салюти та інші розважальних заходи й видовищ з використанням піротехнічних виробів «на період стримування збройної агресії на сході України», тобто до закінчення ООС. 

Але поліція відповідно до Адміністративного кодексу уповноважена лише слідкувати за тим, щоб піротехніка продавалась із сертифікатами якості.

«Громадянам України нагадуємо, у нашій країні йде війна, і смертельні вибухи лунають відразу в двох облястях. Давайте будемо утримуватися від запусків феєрверків. Прибережемо всю піротехніку до звільнення Криму та Донбасу від окупації», – закликали в прес-службі МВС.

У повідомленні йшлося також про те, що у Житомирській області чоловік зазнав тяжкої травми через феєрверк, що різко вибухнув і наразі перебуває в реанімації.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button