Паризька мерія хоче зобов’язати Amazon доплачувати за шкідливі викиди від доставок
Очільниця міста Енн Ідальго назвала фірми електронної комерції «творцями нестабільності, заторів і забруднення».
Очільниця міста Енн Ідальго назвала фірми електронної комерції «творцями нестабільності, заторів і забруднення».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24974 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У відкритому листі, опублікованому в Le Monde, очільниця Парижа Енн Ідальго наголосила на необхідності стягувати плату з компанії Amazon за викиди в атмосферу під час численних доставок, пише CityLab. Ідальго назвала такі компанії «творцями нестабільності, заторів і забруднення».
У листі йдеться, що Парижу необхідно уникнути проблем, з якими вже зіткнувся Нью-Йорк. За словами Ідальго, Мангеттен «став величезною зоною доставки, де анархічні несправності блокують увесь рух». Якщо не почати діяти негайно, вважає Ідальго, то на Париж чекає «жах Нью-Йорка», де щодня доставляють півтора мільйона пакетів.
У середньому Amazon постачає в Парижі близько 250 000 пакетів на день. Наразі Ідальго пропонує обмежувати за часом доставку до внутрішніх кварталів Парижа, при чому максимальну кількість поставок також потрібно обмежити для кожного району.
При кожній доставці компанія повинна доплачувати за шкідливі викиди. Якщо ж Amazon вирішить перекласти тягар цієї доплати на клієнтів, то його, ймовірно, звинуватять у тому, що магазин робить покупки ще менш доступними (Пзараз ариж являється одним із найдорожчих міст світу).
Компанія Amazon займає 17,3% французького ринку електронної комерції, отримавши тут у 2018 році 6,6 мільярда євро (або 7,3 мільярда доларів) доходів. Втім, якщо брати до уваги світові прибутки, то запропоновані Парижем заходи порівнюють з мухою, що кусає слона. Особливо якщо врахувати, що політика Ідальго стосується лише двомільйонного історичного ядра Великого Парижа.
Читайте також: Як очільниця Парижа перетворює його на місто, дружнє до пішоходів та велосипедистів?
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті