Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Іранське товариство Червоного Півмісяця

Літак Boeing 737-800 розбився за кілька хвилин після вильоту з аеропорту Тегенрану, столиці Ірану під час здійснення міжнародного рейсу 752 Тегеран-Київ. Літак вилітав з міжнародного аеропорту Імам Хомейні, що на околицях Тегерана. МЗС України підтвердило цю інформацію, цитуючи МАУ, та заявило, що на борту було більше ніж 160 осіб. Громадське у своїй новині називає цифру 180 осіб.

У Посольстві України в Ірані повідомили Громадському, що перевіряють інформацію про авіакатастрофу й на місце виїхав український консул.

Іранський Червоний Хрест заявив, що шансу знайти тих, хто вижив, немає, а представники іранської влади у коментарі месцевому телебаченню заявили, що всі, хто були на борту, загинули. Про це повідомляє The Guardian.

Скріншот із сайту Flightradar

Онлайн-трекер польотів Flightradar повідомив, що перевіряє інформацію про можливе збиття рейсу. Востаннє дані про розташування літака там отримували о 2:44 — через 2 хвилини після часу злету літака, повідомляє Громадське. Всього літак пролетів близько 10 хвилин перед тим, як впасти.

Поки що немає індикаторів, які б свідчили про те, що аварія українського літака якось пов’язана із запуском ракет Іраном в середу вранці по базах в Іраку, де розташовані американські та коаліційні військові сили, повідомляють The Guardian.

У компанії-виробнику літака Boeing вже заявили, що знають про падіння літака і збирають більше інформації. Зазвичай представники компанії надають допомогу на місці аварії, але через американські санкції, накладені на Іран, можуть бути складнощі у наданні такої допомоги.

Українському літаку компанії МАУ було менше ніж чотири роки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button