Український літак МАУ зі 180 пасажирами на борту розбився в Ірані
У іранському товаристві Червоного Півмісяця стверджують, що шансів вижити після аварії не було.
У іранському товаристві Червоного Півмісяця стверджують, що шансів вижити після аварії не було.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Літак Boeing 737-800 розбився за кілька хвилин після вильоту з аеропорту Тегенрану, столиці Ірану під час здійснення міжнародного рейсу 752 Тегеран-Київ. Літак вилітав з міжнародного аеропорту Імам Хомейні, що на околицях Тегерана. МЗС України підтвердило цю інформацію, цитуючи МАУ, та заявило, що на борту було більше ніж 160 осіб. Громадське у своїй новині називає цифру 180 осіб.
У Посольстві України в Ірані повідомили Громадському, що перевіряють інформацію про авіакатастрофу й на місце виїхав український консул.
Іранський Червоний Хрест заявив, що шансу знайти тих, хто вижив, немає, а представники іранської влади у коментарі месцевому телебаченню заявили, що всі, хто були на борту, загинули. Про це повідомляє The Guardian.
Онлайн-трекер польотів Flightradar повідомив, що перевіряє інформацію про можливе збиття рейсу. Востаннє дані про розташування літака там отримували о 2:44 — через 2 хвилини після часу злету літака, повідомляє Громадське. Всього літак пролетів близько 10 хвилин перед тим, як впасти.
Поки що немає індикаторів, які б свідчили про те, що аварія українського літака якось пов’язана із запуском ракет Іраном в середу вранці по базах в Іраку, де розташовані американські та коаліційні військові сили, повідомляють The Guardian.
У компанії-виробнику літака Boeing вже заявили, що знають про падіння літака і збирають більше інформації. Зазвичай представники компанії надають допомогу на місці аварії, але через американські санкції, накладені на Іран, можуть бути складнощі у наданні такої допомоги.
Українському літаку компанії МАУ було менше ніж чотири роки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті