Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Маріуполі планують створити культурний центр «Порт культур» й оголосили опен-кол для архітекторів і дизайнерів для розробки ідеї проєкту.

«Порт культур» буде присвячено темі міграції. Саме міграційні процеси формували місто протягом століть і є невід’ємною частиною його ідентичності.

Розмістити культурний центр планують на території колишньої будівлі відділу внутрішніх справ Маріуполя. У 2014 році споруда постраждала від обстрілів, і з тих пір стала місцем колективної пам’яті. На її місці хочуть створити нову міську пам’ятку.

Фото: tribuna.pl.ua

Очікують, що проєкт-переможець буде прикладом сучасної архітектури, відобразить цінності й основні теми нового центру.

На конкурс можуть подаватися архітектори й команди з усього світу. Останній термін подачі заявок – восьмого березня 2020 року. Переможця оголосять у квітні.

Нагорода за перше місце становить 1500 євро, за друге – 1000 євро, за третє – 750 євро.

Повна інформація є на сайті конкурсу. За додатковими питаннями можна звертатися до організаторів конкурсу за адресою [email protected].

Нагадаємо, торік у Маріуполі відкрили Центр розвитку стартапів 1991 Mariupol на місці міської бібліотеки. Також напівзруйнований кінотеатр «Союз» перетворили на найбільший в Україні соціальний офіс із лекторієм на даху. Цьогоріч у Маріуполі має відбутися фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest.

У 2020 році уряд планував відкрити аеропорт Маріуполя, який закрили влітку 2014 року через війну на Донбасі. Залізничне сполучення ускладнене близькістю до лінії розмежування, потяги ідуть в об’їзд, що збільшує час у дорозі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button