Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Javier Cañada / Unsplash

Послуги інтернету обіцяють зробити доступними у літаках упродовж усієї подорожі, повідомило Міністерство цифрової трансформації України

Як продемонстрували європейські дослідження, підключення до інтернету на бортах літаків за допомогою космічних терміналів Ка-діапазону не має негативного впливу на авіаційну безпеку під час роботи на землі.

«Відтепер авіаперевізники отримали законну можливість використовувати технології супутникового зв’язку та надавати пасажирам доступ до інтернету на всіх етапах – від посадки до прибуття», – розповідають у міністерстві.  

За словами чиновників, це стало можливим завдяки внесенню змін до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України та Плану використання радіочастотного ресурсу України, ухвалену урядом 15 січня.

Крім того, важливий крок зроблено для появи якісного інтернету в маленьких селах та віддалених регіонах і для підвищення якості послуг у громадському транспорті, корпоративному середовищі, торгових залах, готелях або вокзалах. Відтепер оператори телекомунікацій можуть використовувати найбільш сучасне устаткування на базі нових стандартів широкосмугового радіодоступу.

Як повідомили в Міністерстві, частоти, призначені для 5G, будуть розподілятися між операторами лише через відкриті тендери. Чиновники сподіваються, що це «завдасть суттєвого удару по корупційних схемах у сфері розподілу смуг радіочастот».

Читайте також: Коли в київському метро запрацює 4G інтернет?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button