Скільки дерев зрубав «Київзеленбуд» на бульварі Шевченка за чотири роки? (інфографіка)
Дані до 2015 року включно у підприємстві ліквідували.
Дані до 2015 року включно у підприємстві ліквідували.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Із 2016 року працівники «Київзеленбуду» активно вирубували дерева на бульварі Тараса Шевченка і лише торік компенсували висадженням 123 саджанців. Про це йдеться у відповіді «Київзеленбуду» на запит киянина Сергія Пасюти.
Даних до 2015 року включно не збереглося – у підприємстві кажуть, що всі документи чотирирічної давнини здали до архіву Києва, а частину знищили.
«Хмарочос» показав арбористу Володимиру Ветроградському фотографії молодих дерев на бульварі Шевченка і попросив оцінити їхні шанси на виживання.
«Самі новопосаджені саджанці на бульварі я ще не бачив. Якщо ці саджанці мають розвинену кореневу систему та були посаджені з мінімальним дотриманням правил посадки, у них є шанс. Але навіть якщо вони правильно посаджені, без регулярного поливу в період приживання шанси на повноцінний розвиток мінімальні, враховуючи умови зростання на бульварі Шевченка. Особливо це стосується спекотного періоду року», – відповів Ветроградський.
«Те, що деревця з не опалим листям на гілках, може суттєво вплинути на їхню життєздатність», – додав він.
Нагадаємо, що під час реконструкції мережі освітлення на бульварі Шевченка робітники пошкодили коріння дерев. Ветроградський помітив, що нову лінію освітлення проклали просто по кореневій системі тополь.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті