Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Києві відкрили сьому фітнес-студію мережі hiitworks біля станції метро «Лівобережна». В березні 2020 року заплановане відкриття восьмої – на вулиці Казимира Малевича, 87. Усі локації розташовують біля бізнес-центрів та житлових комплексів, щоби відвідувачам не доводилося витрачати час на дорогу та затори.

У 2019 роців була запущена франчайзингова програма, і мережа почала швидко зростати. Майбутні франчайзі проходять жорсткий відбір, а нові студії знаходяться під контролем засновників hiitworks. Адже тренування повинні відповідати протоколу, тренери — бути сертифікованими, обладнання — придбаним у офіційних постачальників. А ще вся система побудована так, щоб зайняті люди могли знаходити час та отримувати задоволення від тренувань.

«Ми почуваємося здоровими й енергійними, коли регулярно активно рухаємося. Але життя сучасних людей часто не залишає ні сил, ні часу для руху. Доводиться сидіти то за компьютером, то в машині. Стрес на роботі, стрес у заторах, стрес від новин. Стрес діє постійно. В результаті люди почуваються знесилинеми, псують поставу, накопичують зайве», — говорить Ярослав Сойніков, співзасновник та майстер-тренер мережі фітнес-студій для зайнятих hiitworks.

Кожна хвилина конвертується у користь

«Тренування для сучасних людей не повинні бути довгими та виснажливими. Це лише надмірний стрес, що марнує час та енергію і не приводить до здорових результатів, — пояснює Ярослав Сойніков. — Натомість потрібні короткі, різноманітні, регулярні тренування, які цікаво відвідувати».

Всі групові тренування у hiitworks тривають 45 хвилин. За чітким таймінгом розраховані етапи роботи й відпочинку, щоб отримати потрібне навантаження, але не виснажувати себе. «Після нашого тренування людина повинна відчувати заряд енергії та мати сили продуктивно впоратись із щоденними справами», — говорять у hiitworks.

Заняття проходять у малих групах під контролем тренера, який слідкує за технікою вправ й адаптує навантаження. У розкладі понад 20 видів різноманітних силових, інтервальних та відновлювальних тренувань. Із них, немов пазл, кожен має змогу скласти гнучку щотижневу програму, яка буде всебічно розвивати тіло.

Акцент на розвиток, а не обмеження

У hiitworks використовують кардіотренажери, петлі TRX, мапи рухів Procedos, канати, гирі та безліч іншого обладнання, яке максимально задіює у роботу все тіло, а не обмежує його рух. Тренування розвивають гнучкість, мобільність, силу, витривалість, спритність, тобто покращують функції тіла. Тому такі заняття називають сучасними функціональними тренуваннями. 

Функціональний фітнес не відірваний від проблем людей. Покликаний допомогти краще почуватися та краще рухатися у повсякденному житті. Люди починають менше хворіти і менше втомлюватися, тримають рівну поставу за комп’ютером, а коли різко встають, в них не паморочиться голова.

В hiitworks прагнуть зняти з фітнесу ярлик обов’язку, на який важко знайти час. Натомість зручно інтегрують тренування в будь-який графік. Можна тренуватися до роботи з 7:00, забігти в обід або завершити день заняттям. Студії працюють до 21:00. За словами відвідувачів, трохи більше години вистачає, щоби двічі переодягтися, потренуватися та прийняти душ. Зазвичай приходять з метою схуднення або нарощування м’язів, та врешті спалені калорії та красивий м’язовий рельєф стають приємним бонусом. Головне — підвищується енергійність та продуктивність. Це створює ефект «25-ї години», коли за менший час люди встигають більше і змінюється якість їх життя. Як кажуть у hiitworks: «Не помітиш, як помітиш результат».

Люди як головна цінність

Розпочинати шлях до змін рекомендують з фітнес-тестування, на якому вимірюють склад тіла, тестують рухи за американською методикою Functional Movement Screen, розпитують про особливості здоров’я. Це дозволяє тренеру персонально підібрати програму занять та захистити відвідувачів від неефективних рішень.

У студіях передбачені формати для тих, хто віддає перевагу заняттям із персональним тренером, любить дух змагання або хоче поєднати переваги групового і персонального формату. Для легкого початку діє програма «Правильний старт», що включає індивідуальні та групові заняття. Програми також індивідуально розробляють для схуднення та нарощування м’язової маси. Крім того, можна взяти участь у челенджі, щоб за 21 день виробити звичку до регулярних занять із командою однодумців. «Люди різні, тому одноманітні рішення не працюють. Сучасний фітнес повинен бути гнучким і цікавим. Фітнес повинен приносити людям задоволення, користь й енергію, тоді він стає важливим і для нього хочеться знаходити час», — стверджують у hiitworks.

Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 256 днів. За цей час ми опублікували 25998 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button