Одного з роботів Boston Dynamics перетворили на рикшу-візника
Так поекспериментували з роботом-собакою, спроєктованим для проникнення в небезпечні та важкодоступні для людини місця.
Так поекспериментували з роботом-собакою, спроєктованим для проникнення в небезпечні та важкодоступні для людини місця.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Скрін з відео тестування Севіджем робота-собаки SPOT
Колишній ведучий культового телепроєкту «Руйнівники міфів» Адам Севідж створив стім-панк рикшу, яку може тягнути робот-собака від Boston Dynamics. Історію створення рикші та тестовий заїзд роботом-собакою він виклав на своєму сайті Tested.
Таким чином Севідж придумав новий спосіб використання робота-собаки SPOT від Boston Dynamics. Робопса розробили, щоб проникати в небезпечні для людини локації. Наприклад, він може перевіряти важкодоступні місця витоку газу або інших небезпечних речовин.
В рамках експерименту Севідж розробив рикшу за власним дизайном. Спочатку він хотів відтворити класичну індійську повозку, але потім, зміксувавши стиль вікторіанської карети і гладіаторської колісниці, створив рикшу в стилі стім-панк. Розробка дизайну та виготовлення повозки зайняли п’ять днів. Щоб допомогти робопсу тягти рикшу, у Boston Dynamics додали на спину роботу спеціальне кріплення.
Boston Dynamics – це американська інженерна компанія, яка займається розробками в галузі штучного інтелекту та робототехніки. Вона відома своїми розробками для військових потреб.
Ще одним відомим проєктом від Boston Dynamics є людиноподібний робот ATLAS. З 2013 року компанія належить корпорації Google.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті