Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

«Інфраструктурна доступність в Україні залишається своєрідним дивом: законами зобов’язана, фінансуванням наділена, але по факту – примарна та уявна, – зазначають у Доступно.UA. – Ми обрали 29 лютого щоб нагадати: зручна інфраструктура потрібна не лише на свята, не лише перед телекамерами, і точно не лише раз на чотири роки. Вона потрібна щодня, скрізь і кожному з нас».

Напередодні Доступно.UA протестували міський простір Києва на безбар’єрність. Фотопроєкт з пандою звертає увагу на такі локації як Центральний вокзал, Поштова площа, Пейзажна алея, фунікулер та станції швидкісного трамвая. Усі вони не пристосовані для зручного пересування людей з інвалідністю, батьків з дитячими візками тощо. «Мета проєкту – привернути увагу до «фейкової» доступності та нагадати, що 45-55% населення в різний період життя належить до маломобільної групи, яку і символізує панда», – кажуть в організацій.

Крім цього, у соцмережах запустили флешмоб, в межах якого люди розповідають про те, що роблять всього раз на чотири роки. А 29 лютого на сторінці організації з’явиться відео з депутатами Верховної Ради, які грають у вікторину, присвячену темі доступності.

Читайте також: Як «Планета Кіно», кафе «Зиґзаґ», Urban Space 500 та #ПеремогаSpace роблять свої заклади інклюзивними?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button