У Києві відкрився другий капсульний готель Monotel, а також коворкінг із велостолами (фото)
Цього разу засновники Monotel знизили вартість ночі у капсулі.
Цього разу засновники Monotel знизили вартість ночі у капсулі.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: monohub.space
На вулиці Богдана Хмельницького, 58а в Києві відкрився другий капсульний готель мережі Monotel разом із коворкінгом Monohub, повідомляє AIN.UA.
Простір Monotel+Monohub, який запустили Анна Осипенко та Ксенія Чигаркіна, зараз працює у тестовому режимі, а повністю відкриється на початку березня.
Monotel і Monohub мають різні входи: до готелю можна потрапити з боку вулиці Хмельницького, а до коворкінгу – з боку велотреку. Всередині приміщенні сполучені між собою, тобто гості готелю можуть потрапити у коворкінг за спеціальним пропуском. Простір площею 500 метрів квадратних поділено навпіл між готелем і коворкінгом.
Готель має 32 капсули, розміщені в окремих зонах для чоловіків і жінок. Тут також є відпочинкова зона, кухня, душ та туалети.
Засновники переглянули тарифи, які спершу встановили в першому Monotel – тоді ніч у капсулі коштувала тисячу гривень. Зараз ціни починаються від 15 доларів / 350 гривень. Крім того, тестують новий сервіс – оренду автомобілів. Послуга автомобіль+ночівля коштуватиме 35 доларів на добу.
Коворкінг включає в себе п’ять окремих офісів, кімнату для перемовин, відкритий простір для індивідуальної роботи.
Одна з цікавинок Monohub – шість велостолів. Це велотренажери з підставкою для ноутбуку. Відвідувач може крутити педалі й одночасно працювати.
Оренда робочого стола коштує 250 доларів на місяць, офісний простір на три-вісім осіб – 300 доларів на місяць. Є також тарифи для формату для ділових мандрівників work & stay (живи та працюй) – від 56 доларів на день.
За словами Чигаркіної, Monotel+Monohub найкраще підходить для людей, які здійснюють швидкі ділові подорожі: «І атмосфера, і локація, і набір послуг передбачають, що ви можете приїхати до Києва на добу, провести в одному місці всі зустрічі, попрацювати, прийняти душ, відпочити, переночувати і виїхати».
Перший Monotel відкрився у вересні 2019 року на бульварі Тараса Шевченка. Заповнюваність готелю з початку сягала близько 20%, що на думку засновників, є дуже хорошим результатом.
В середньому в готелі проводять три дні. Нерідко люди приїздять спробувати і залишаються на всю відпустку. Так, одна дівчина прожила в Monotel три місяці. Переважно гості – люди з України у віці 28-36 років. Але загалом у Monotel побували люди з 20 країн, зокрема Японії, Індії, США, Іспанії. Чоловіків більше, ніж жінок.
До кінця року планують розширити мережу до п’яти готелів у Києві та 10 по всій країні.
Нагадаємо, цьогоріч у коворкінгу Creative States з’явилися спальні капсули.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті