У Києві рекламують «ювелірні прикраси від B2B Jewelry». Звідки ця компанія і що з нею не так?
Що таке B2B Jewelry, чому вони безкоштовно «продають» прикраси і як залучають гроші під 400% річних?
Що таке B2B Jewelry, чому вони безкоштовно «продають» прикраси і як залучають гроші під 400% річних?
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26341 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: LIGA.net
Вінницький ювелір Микола Гонта, власник ювелірного заводу «Шарм», створив гіперприбутковий бізнес, вже відкрив 59 магазинів в Україні, Росії та Казахстані, залучив більше 400 000 інвесторів та «продає» прикраси на сотні мільйонів долларів.
Компанія обіцяє прибуток на пасивні інвестиції у вироби з дорогоцінних металів (8% на тиждень або близько 400% річних). Розібратися у справах B2B Jewelry вирішили у виданні LIGA.net.
Юридичної особи бренду в Україні не існує. Бренд B2B Jewelry з’явився влітку 2018 року, офіс розташований в містечку Ладижин під Вінницею. Під цим брендом працює і мережа фірмових магазинів ювелірної фабрики «Шарм».
Вибухове зростання вкладників у проєкт почалося влітку-восени 2019-го. Зараз B2B Jewelry представлена у всіх великих містах України, у більше ніж десяти райцентрах, а також у Росії та Казахстані.
У B2B Jewelry клієнтам доплачують за покупки: кешбек (повернення коштів) складає більше ціни виробу. «Товаром» у магазинах мережі є навіть не прикраси, а сертифікати, забезпечені золотом або сріблом.
Компанія пропонує три способи заробітку для своїх клієнтів, щоб протягом року отримати кешбек від купівлі прикрас. Його розбивають на 52 частини і виплачують щоп’ятниці на карту будь-якого банку протягом року, навіть з урахуванням інфляції.
Разом з реальними прикрасами компанія продає паперові сертифікати, що, за словами компанії, дають право в будь-який момент отримати вироби із золота або срібла на номінал сертифіката (але вже без відсотків), який стартує від 1 000 грн.
Особливістю сертифіката є ставка, що складає неймовірні для сьогоднішньої України 8% на тиждень або 416% річних. Виплати за сертифікатом теж проходять щотижня.
Фото: LIGA.net
«Сертифікати можна порівняти з депозитом», – говорить журналісту LIGA.net один із менеджерів B2B.
Компанія стимулює своїх клієнтів до залучення нових, а також до створення мережі або «родини» клієнтів. Але потрапити до «родини» можна лише за рекомендацією «інвестора», бо покупки новоприбульців будуть зараховуватись на рахунок «інвестора».
Чим більше «родичів» в його мережі, тим більше реферальних бонусів він отримує. Система містить 23 ранги від «новачка» до «Діаманта», рахунок інвестора, або оборот стартує від $0 до $100 000 000, бонуси – від 8 до 19% за кожен внесок «своєї» людини.
Система мережевого маркетингу B2B Jewelry. Скрін з сайту B2B Jewelry
Компанія не розкриває, скільки грошей вкладено в сертифікати. За словами одного з інвесторів, у січні сума залучених коштів перевищила $250 млн.
Власні дані B2B Jewelry з соціальних мережах стверджують, що за неповні два місяці 2020 року кількість його учасників зросла в півтора рази і перевищила цифру 424 000 осіб в Україні, Казахстані та Росії. Раніше особливих затримок із виплатами у B2B Jewelry не було.
Гіперприбутковий бізнес Микола Гонти вже встиг зацікавити правоохоронні органи. Приводом стали сумнівні операції, що проводилися через рахунки цього фонду з грошима вкладників B2B Jewelry.
За інформацію Держфінмоніторингу, внески вкладників, зокрема, отримані в оплату сертифікатів B2B Jewelry, були оформлені як благодійність. Потім гроші розподіляються з благодійного фонду, як безповоротна допомога між мережею компаній, ФОПів і приватних осіб.
Раніше Гонту підозрювали в збуті контрабанди. А в судових матеріалах щодо B2B Jewelry вже фігурує звинувачення в ухиленні від податків в особливо великих розмірах.
LIGA.net вже звернулася до всіх фінрегуляторів, а також у Нацполіцію і Генпрокуратуру з проханням дати оцінку діяльності B2B Jewelry. Конкретної відповіді не надав ніхто: в НКЦПФР сказали, що давно стежать за B2B Jewelry, але поки не можуть втрутитися; в Нацкомфінпослуг – що не мають повноважень; у НБУ – що займуться цим питанням у межах повноважень, пообіцявши, що повідомлять правоохоронців; у прокуратурі – що не зобов’язані давати громадянам юридичну консультацію з будь-яких питань.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті