У Китаї скорочується кількість захворювань на коронавірус. Завдяки чому?
ВООЗ досліджує досвід Китаю в подоланні епідемії та буде застосовувати його в інших країнах світу.
ВООЗ досліджує досвід Китаю в подоланні епідемії та буде застосовувати його в інших країнах світу.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26324 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: economist.com
У провінції Хубей в Китаї, де зафіксовано 89 000 випадків ураження коронавірусом Covid-19 (це 83% з усіх відомих на сьогодні), лікарі боролися з епідемією протягом двох місяців – в той час як інші країни мали змогу підготуватися, повідомляє Vox.
За останні тижні число нових випадків інфікування та смертність зменшилися. Це свідчить про те, що поширення вірусу, ймовірно, досягло свого піку і передача його сповільнюється.
У той же час, швидко росте кількість випадків ураження в інших країнах: найбільші спалахи зараз фіксують в Південній Кореї, Італії та Ірані, також зростає кількість інфікованих в США.
Експерти кажуть, що наразі важливо, щоб інші країни швидко інтегрували отриманий Китаєм досвід.
Фото з сайту Coronavirus COVID-19 Global Cases by Johns Hopkins CSSE
Так, отримання цього досвіду ставила перед собою і Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) під час нещодавнього візиту до Китаю, яку очолив помічник генерального директора та епідеміолог Брюс Ейлвард. Його головний висновок був наступним: «Сміливий підхід Китаю щодо стримування поширення цього респіраторного збудника змінив хід швидко зростаючої смертельної епідемії».
«Більшість заходів у Китаї, у 30 провінціях, стосувалися пошуку випадків, відстеження першопочаткових контактів з хворими та припиненням громадських зборів. Це все загальні заходи, що застосовуються в будь-якій точці світу для боротьби з поширенням захворювань. “Ув’язнення” людей вдома – це вимушена міра, яка була запроваджена в Ухані та кількох інших містах, хоч і викликала обурення щодо порушення прав людини, але ситуація з захворюванням в цих містах вийшла з-під контролю на початку спалаху, і Китай прийняв це жорстке рішення для захисту країни та решти світу», – каже Ейлвард.
Водночас Китай також намагається відновити свою економіку. Але наразі це доволі складно через зупинені заводи, транспортні рейси та мільйони людей, що досі утримуються в своїх квартирах.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті