На пустирі біля метро «Олімпійська», який хочуть перетворити на парк, почали вирубати дерева (фото)
Котлован, який залишився після невдалого початку будівництва, перетворився на оточене деревами озеро з качками.
Котлован, який залишився після невдалого початку будівництва, перетворився на оточене деревами озеро з качками.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26323 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Марія Андрієнко
На ділянці на вулиці Антоновича у Голосіївському районі, між метро «Олімпійська» та «Мегамаркетом», почали вирубати дерева. На відео і фото, які опинилися у «Хмарочоса», видно чоловіка, який спилює дерева бензопилкою.
Фото: Марія Андрієнко
На цій ділянці площею у п’ять гектарів розташовано затоплений підземними водами котлован, який залишився після невдалого початку будівництва житлового комплексу. За 15 років тут розрослися дерева, а котлован перетворився на озеро, в якому оселилися качки та інша живність.
Фото: Марія Андрієнко
Ініціативна група киян зареєструвала дві петиції про створення на цій території парку. Зараз зелену зону не видно за високим будівельним парканом.
Фото: Марія Андрієнко
Поряд із ділянкою зараз – кілька багатоповерхових ЖК, шість шкіл, лінгвістичний університет. Автори ідеї вважають, що створення парку убезпечить практично готову зелену зону від можливої забудови. До створення пропонують залучити київських дизайнерів.
Раніше на цій ділянці розташовувалося трамвайне депо імені Шевченка. У вересні 2005 року, коли мером був Олександр Омельченко, депо перенесли на Південну Борщагівку. Будівлю на розі вулиць Антоновича та Ділової знесли, а ділянку віддали у приватну власність для подальшої забудови. Проте будівництво так і не розпочалося, а восени 2008 року котлован затопило.
Фото: Марія Андрієнко
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті