Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото з сайту spaceotechnologies.com

Національний банк України на період карантину, пов’язаного з поширенням вірусу COVID-19, закликає відмовитись від готівки, зазначаючи, що «саме зараз звичка до безготівкових розрахунків може стати у пригоді».

У цей період пропонують: замовляти й оплачувати продукти і товари онлайн; не відвідувати банківські відділення й обрати дистанційне обслуговування; здійснювати комунальні платежі за допомогою банківських онлайн-сервісів чи платіжних операторів; користуватися безготівковою оплатою у транспорті.

Фото з сайту simplified-analytics.blogspot.com

Готівка, яку Нацбанк отримуватиме від банків, спочатку буде зберігатись в окремому сховищі впродовж щонайменше 14 днів. Обробка банкнот здійснюватиметься лише після проходження «карантинного» зберігання. Всі ці дії банк впроваджує з метою зменшення ризиків поширення коронавірусу, враховуючи рекомендації Всесвітньої організації здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, а також досвід інших країн світу,

«Національний банк пропонує застосовувати насамперед заходи, які дозволять убезпечити себе під час операцій з готівкою: ретельно мити руки після застосування банкнот та монет, особливо перед вживанням їжі; після контакту з банкнотами та монетами не торкатися обличчя (очей, носа, рота), використовувати безготівкові розрахунки, безконтактні та мобільні платежі, розрахунки за допомогою Apple Pay, Google Pay, смартфонів та розумних годинників, чипованих платіжних карток», – йдеться в повідомленні на сайті НБУ.

Читайте також: Відповідаємо на найпоширеніші запитання про коронавірус та карантин.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button