Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Співаючі італійці на своїх балконах під час загальнодержавного карантину. Фото: Nicolò Campo / Getty Images

З метою запобігти поширенню вірусу та, можливо, зменшити навантаження на лікарняну систему Італії, прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте встановив загальнодержавний карантин. Відкритими залишилися лише продуктові магазини, банки та аптеки.

Невдовзі мережею почали ширитися відео, на яких «заблоковані» у власних домівках італійці виходять на балкони поспівати пісень, поспілкуватися та підтримати одне одного.

Так, наприклад у Неаполі, італійці з балконів своїх домівок, співали разом і скандували «не здавайся», заповнюючи порожні вулиці радісним галасом. CBS News повідомляє, що подібні акції були зафіксовані по всій Італії, оскільки 60 мільйонів людей, що населяють Італію лишаються  «замкненими у своїх домівках».  Чути як лунають заклики виходити на балкони: «виходьте з нами на балкони», яке перетворюється на спів та шириться вулицями.

Global News ширить відео четвертого дня карантину, де від Турину до Неаполя італійці співають державний гімн Fratelli d’Italia, використовуючи в якості музичних інструментів сковорідки. Цей флешмоб організовано з метою підняти мораль суспільства на тлі спалаху коронавірусу.

Читайте також: Евакуація з Ухані: заблокований в’їзд до медцентру «Нові Санжари‎»,‎ тривають сутички з поліцією.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button