Ryanair рятуватиметься від банкрутства звільненням співробітників. Як коронавірус загрожує всій авіагалузі?
Ryanair не виключає повну зупинку авіарейсів, а Wizz Air з 17 березня скасував всі рейси з України.
Ryanair не виключає повну зупинку авіарейсів, а Wizz Air з 17 березня скасував всі рейси з України.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Лоукостер Ryanair не виключає повну зупинку авіарейсів через пандемію коронавірусу у світі, повідомляє avianews.
Найближчі сім днів компанія планує виконати максимальну кількість рейсів там, де це ще можливо, зокрема й для евакуації пасажирів. Розклад на квітень і травень планують змінити таким чином, що обсяг перевезень буде зменшено на 80%.
Яким чином Ryanair виживатиме за умов карантину? Станом на 12 березня у розпорядженні лоукостера є гроші або еквівалент на суму чотири мільярди євро. Щоб зекономити, компанія відтермінувала капіталовкладення, заморозила набір персоналу, а співробітників переведе на неповний робочий день, відправить у відпустку і навіть звільнятиме.
Тим часом лоукостер Wizz Air з 17 березня скасував всі рейси з України. На сайті перевізника не можна забронювати квитки на дати до третього квітня.
Пасажирам скасованих рейсів пропонують компенсацію у 120% від вартості квитка – суму зарахують як Wizz-кредит для придбання нових квитків. Кредит буде дійсний протягом двох років. Окремі дописувачі у Facebook підтверджують отримання таких компенсацій. Пасажири також можуть залишити заявку і про повернення вартості квитка на картку, але у Wizz Air попереджають, що компенсація у такий спосіб вимагатиме більше часу.
Сіднейська консалтингова компанія САРА вважає, що більшість авіакомпаній можуть збанкрутіти до травня. Їхні резерви швидко виснажуються через скасування рейсів, а ті літаки, що ще літають, завантажені менш як наполовину, повідомляє Time.
Flybe – найбільша незалежна регіональна авіакомпанія Європи – п’ятого березня оголосила про фактичне банкрутство. Згідно з прогнозами, цьогоріч авіаперевізники зазнають втрат у розмірі понад 100 мільярдів доларів через коронавірус.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті