ПриватБанк передав у лікарню перші апарати штучної вентиляції легенів
Нова програма дозволить акумулювати кошти банку та пожертв клієнтів для постачання необхідного обладнання обласним лікарням країни.
Нова програма дозволить акумулювати кошти банку та пожертв клієнтів для постачання необхідного обладнання обласним лікарням країни.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 126 днів. За цей час ми опублікували 25015 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
18 березня у Одесі ПриватБанк в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу» передав обласній дитячій лікарні два апарати штучної вентиляції легенів Hamilton C1. Аналогічне обладнання з першої партії поставок цього тижня отримують обласні лікарні Києва та Лисичанська.
«Наявність апаратів експертного класу для всіх наших пацієнтів критично, тому що необхідні щадні і контрольованих параметри вентиляції. Апарат Hamilton один з кращих», – сказала Іона Діланян, заступник медичного директора з хірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.
Нова національна програма Фонду «Дихай! Разом проти коронавірусу» дозволить протягом найближчого місяця акумулювати кошти банку та пожертв клієнтів для постачання необхідного обладнання обласним лікарням країни, які більше за все потребують такого обладнання.
Стати разом з ПриватБанком учасником національної антивірусної програми «Дихай! Разом проти коронавірусу» можна через мобільну та веб-версію Приват24, в банкоматах і терміналах самообслуговування та на сайті ПриватБанку. Благодійний внесок з пластикової картки можна зробити за декілька кліків. Мінімальний розмір допомоги не обмежений.
Всі зібрані кошти автоматично направляються на спеціальний рахунок для термінового придбання апаратів штучної вентиляції легенів та іншого обладнання лікарням українських міст.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті