В українських містах пасажири б’ють водіїв громадського транспорту та лягають їм під колеса
Десь розбивали вікна камінням, десь лягали на рейки, а десь створювали натовп та не пропускали трамваї.
Десь розбивали вікна камінням, десь лягали на рейки, а десь створювали натовп та не пропускали трамваї.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
В різних містах України люди по-різному ставляться до обмежень, запроваджених владою, в перевезенні кількості пасажирів в громадському транспорті. В деяких містах трапляються штурханини, побої, розбите скло та лягання на рейки.
Так у Миколаєві пасажири трамвая №1 вчора побили водія за те, що він не хотів пропускати їх, відповідно до обмеження кількості людей в транспорті в зв’язку з карантином. Водія побили через те, що він не впускав у трамвай людей, тому що в салоні вже знаходилося більше десяти осіб.
Також 19 березня у Харкові під час штурханини біля дверей тролейбуса, люди накинулись на водія, коли той намагався їх зупинити. Чоловік не отримав важких травм.
«Багато людей все ще працюють, транспорту просто не вистачає, щоб перевозити тільки по десять людей, тому іноді пускаємо по 12, 13. Люди не ставляться до цього серйозно, для них причини таких обмежень не зрозумілі», – зауважив водій тролейбусу.
В Одесі повідомляють про штурм транспорту, під час якого пасажири розбили водійське скло трамваю та побили кількох водіїв. Водії викликали поліцію більше 20 разів.
У Києві вчора утворилися багатометрові черги на автобуси і маршрутки. Люди стоять у черзі годинами, щоб зайти в транспорт.
Єдина в Україні компанія, що встановлює лічильники пасажирів на борти громадського транспорту Gemicle Inc. провела дослідження, яке показало, що пасажиропотік в українському громадському транспорті в період карантину зменшився та відповідає рівню святкових вихідних, повідомляє VoxCheck.
Загалом, від початку введення карантину, пасажиропотік зменшився на 50% порівняно з типовим робочим вівторком, адже цей день вважають найбільш завантаженим для громадського транспорту. Відмічають, що ситуація приблизно однакова по різних містах.
За останні 3 дні, від 16 березня до 18 березня, пасажиропотік зменшувався відповідно на 30% 16 березня, на 44% 17 березня та на 50% 18 березня.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті