Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Києві у зв’язку з коронавірусом обмежується робота муніципального громадського транспорту: закривають метро, а в автобусах, трамваях, тролейбусах і маршрутках діятимуть обмеження – не більше 10 пасажирів у салоні.

Це міжнародна практика. Американська асоціація громадського транспорту (APTA) стежить за потенційним впливом вірусу на громадський транспорт, але транспортні компанії беруть вживають заходів, щоб знизити розповсюдження вірусу та заспокоєння клієнтів.

У Нью-Йорку оголосили про низку протоколів для громадського транспорту й зобов’язали виконувати дезінфекцію сидінь, перил, поручнів тощо кожні 72 години.

Повністю зупинене транспортне сполучення на Ямайці. Там зафіксовано 8 підтверджених випадків коронавірусу. На Філіппінах водії таксі дезінфікують салони і надають маски пасажирам, які їх потребують. По всій Великій Британії профспілки водіїв таксі закликали перевізників та сервіси виклику авто здійснювати дезінфекцію після кожної поїздки, що фактично робить таксі найбезпечнішим видом громадського транспорту. Міська влада Монреаля, Брюселя та Парижа закликає не виходити з дому, а за необхідності пересувань користуватися таксі. У Брюселі навіть йде мова про пільгові тарифи для людей віком від 65 років, як для найбільш вразливої групи населення.

Ще до транспортних обмежень, 12 березня київська служба виклику таксі White cab запровадила систему профілактичних заходів, рекомендовану всім перевізникам на час поширення вірусних захворювань:

  • дезінфекційна обробка поверхонь, які відносяться до зон загального користування (паски безпеки, ручки дверей тощо);
  • регулярні провітрювання, адже коронавірус, як і інші подібні інфекції, розповсюджується саме в закритих приміщеннях;
  • інструктаж водіїв та контроль стану їх здоров’я.

Для дезінфекції автомобілів використовують універсальний гіпоалергенний та екологічний засіб Green Unikleen та американський медичний знезаражувальний засіб CaviWipes, який за три хвилини або менше вбиває 14 різновидів вірусів, бактерій та грибків, серед яких туберкульоз, кишкова паличка, стафілокок. 17 березня White cab підтримала флешмоб #ЗалишаюсяВдома, який з початку тижня набирає популярності в українському Facebook-просторі, і перевела адміністративний та операційний відділи на аутсорс. У компанії закликають усіх киян без важливої нагоди не порушувати карантин.

«Але життя буремне. І якщо раптом вам знадобиться терміново кудись потрапити, ми подбали про те, щоб під час поїздки вам були надані умови, рекомендовані карантином. Водії пройшли інструктаж, і ми пильно слідкуємо за станом їхнього здоров’я. Поки таксі може працювати, White cab буде й надалі докладати всіх зусиль для забезпечення належних заходів профілактики поширення вірусів. Адже кожна деталь – складова уважного сервісу», – йдеться у зверненні компанії на сторінці в Facebook.

У квітні компанія планувала запустити власний додаток Cab для зручного замовлення таксі, але через карантин і переведення офісу на аутсорс, реліз поки що відтермінували. Але вже зараз через великий попит на транспортні послуги серед тих, хто працює в карантин (лікарі, працівники супермаркетів, аптек, банків тощо), White cab вирішив зробити знижку на всі поїздки -50% для всіх пасажирів. Для цього компанія готує лайт-версію свого мобільного застосунку, який можна буде завантажити вже найближчим часом, щоб пасажири змогли скористатися послугами таксі зі знижкою якомога скоріше. Слідкуйте за новинами White cab у Facebook та будьте здорові.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button