Ramen vs Marketing запустив доставку рамена, який потрібно зібрати вдома
Бульйон наливають у пляшку, локшину доставляють сирою.
Бульйон наливають у пляшку, локшину доставляють сирою.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 253 днів. За цей час ми опублікували 25993 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Готова страва. Фото: Ramen vs Marketing
З 21 березня мережа раменних Ramen vs Marketing запустила доставку їжі в Києві. Рамен доставлятимуть у вигляді конструктора, який потрібно збирати власноруч.
Замовлення доставлятимуть чотири рази на день в інтервалах з 13:00, 15:00, 17:00 та 19:00 з трьох закладів: раменна на Арсенальній (095 444 58 22), раменна на Шулявці (099 061 61 21) та Бан Мі (0 66 432 15 02) на Цитадельній. Приймаються замовлення з 12:00 до 19:00 щодня.
Приймають замовлення лише від 500 гривень – рамени від чотирьох порцій, супи фо від двох порцій. Доставка по Києву при цьому безкоштовна. Замовлення до 500 гривень можна забрати самостійно.
Набір інгредієнтів. Фото: Ramen vs Marketing
Складові рамена запаковано окремо: бульйон наливають у пляшку, локшину доставляють сирою. Її необхідно буде зварити згідно з інструкцією. Ramen vs Marketing створили схему, як приготувати рамен зі складових.
Оскільки бульйон розливають у літрові пляшки, для всіх чотирьох раменів можна обрати тільки один вид бульйону: курячий або овочевий.
Схема: Ramen vs Marketing
Нагадаємо, ресторани та інші заклади перейшли на доставку страв через карантин, запроваждений в Україні з 12 березня у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Станом на ранок 23 березня в Україні лабораторно підтверджено 73 випадки коронавірусу, з них три летальні.
За перші чотири дні карантину продажі закладів громадського харчування в Україні скоротилися на 26%.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті