Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Ціни на лобстерів в США сягнули найнижчого за чотири роки рівня після того, як чартерні рейси в Азію скасували через епідемію коронавірусу. Зазвичай у цей період року попит навпаки зростає до святкування китайського нового року. 

Разом зі зростанням середнього класу в Китаї, лобстери продовжують набувати популярності. Лише у 2016 році країна імпортувала їх на понад пів мільярда доларів. Щоб задовольнити попит, живих та заморожених лобстерів закуповують в США, Канаді та Новій Зеландії.

Зазвичай, лише Канада щотижня надсилала до Китаю дев`ять чартерних літаків, загалом 1.5 мільйона фунтів морепродуктів. Але після обмеження такого авіасполучення, майже всі лобстери залишаються у країнах вилову, перенасичуючи місцевий ринок. 

Сьогодні в Північній Каліфорнії за фунт лобстера можна заплатити близько $20 – вполовину менше звичної для цього регіону ціни. Таке падіння не однакове для різних частин країни: в штаті Мен, зокрема, піковий для лобстерів сезон ще не настав, а тому ціни залишаються лише трохи нижчими за середні. Проте для всіх виробників таке різке скорочення попиту може стати серйозним ударом.

Водночас, у Новій Зеландії уповноважені органи допомогли експортерам випустити частину виловлених лобстерів назад у водойми.

Читайте також: Як коронавірус вплине на економіку? Основні тези експертів Центру економічної стратегії

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button