Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 275 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Zeven Laz

КМДА розширила перелiк маршрутiв наземного транспорту на час карантину, повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Так, додали автобусний маршрут 99-Д між станціями метро «Мінська» та «Нивки» з заїздом до Діагностичного центру. Цей маршрут поєднує два регулярних маршрути 99 та 32 і розрахований на працівників Київської міської клінічної лікарні №8 та власне Діагностичного центру.

Також додали тролейбусний маршрут 25 від проспекту Свободи до станції метро «Почайна». Він покликаний поліпшити сполучення з масивом «Виноградар».

Крім того, 25 березня Кабінет Міністрів вніс зміни до своєї постанови щодо правил перевезення пасажирів у громадському транспорті. Документ опублікував Цензор.

Згідно з ухваленими змінами, салон громадського транспорту може бути заповнений наполовину від кількості місць для сидіння. Ці 50% можуть становити близько 15-30 місць залежно від комплектації. Пасажири мають бути в захисних масках і перевозитися лише на місцях для сидіння.

Попередня постанова від 11 березня забороняла перевезення більш як 10 пасажирів в автобусах, трамваях і тролейбусах.

У Києві та Україні від 12 березня запроваджено карантин. Він триватиме щонайменше до 24 квітня. 17 березня повністю припинив роботу київський метрополітен. З 23 березня кількість маршрутів наземного транспорту скоротили до 17, користуватися ним можна лише за перепустками.

Чимала кількість працівників підприємств, зокрема медиків, отримала перепустки, але зіштовхнулася з проблемою дістатися до роботи через обмежену кількість маршрутів і рухомого складу. Кияни почали організовувати розвезення самотужки. МОЗ домовилося про безкоштовне розвезення медиків сервісами Uber і Bolt – йшлося про 10 тисяч поїздок на міста, де працюють ці сервіси.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button