Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 23578 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Наступного тижня Міністерство цифрової трансформації України запустить мобільний додаток, що допоможе контролювати дотримання карантину. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив це віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Федоров розповів, що застосунок надаватиме можливість замовляти для хворих продукти та ліки онлайн, а також повідомляти їх про стан здоров’я.

«Наступного тижня ми запустимо мобільний застосунок для контролю за дотриманням карантину чи самоізоляції. Одразу заспокою – жодного  «великого брата» чи стеження за громадянами. Обов’язковий контроль для хворих та добровільний для самоізольованих через зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID. Інакше епідемію не зупинити», — зазначив Михайло Федоров.

Окрім того, він уточнив, що наступним кроком стане запровадження у “ДІЇ” моніторингу можливого контакту з хворим. Ідея полягає у застосуванні широкої мережі qr-кодів в магазинах, таксі тощо. Якщо людина буде добровільно сканувати коди, то у Мінцифри зможуть попереджати її про можливий контакт із хворим.

Віцепрем’єр-міністр також анонсував запуск онлайн-платформи безкоштовних послуг від бізнесу. Адже зараз більшість представників соціально відповідального бізнесу пропонує багато безкоштовних послуг для громадян на період карантину, тож у Мінцифри хочуть зібрати всі ці послуги на одній платформі.

Також Мінцифри запустить онлайн-челендж #HackCorona in Ukraine — це конкурс ідей/проєктів від громадян, спрямованих на боротьбу з епідемією та підтримкою українців на період карантину. Найкращі ідеї отримають фінансування на втілення. Журі челенджу стануть найкращі українські новатори та представники міжнародних донорів, додав Федоров.

Фото: Porapak Apichodilok / pexels.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button