Facebook протидіятиме фейковим новинам разом із VoxCheck і СтопФейк
Якщо експерт VoxCheck позначає пост як фейковий, він опуститься нижче у стрічці новин.
Якщо експерт VoxCheck позначає пост як фейковий, він опуститься нижче у стрічці новин.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
27 березня фактчекінгові проєкти VoxCheck і СтопФейк почали співпрацювати з Facebook для протидії поширенню фейкових новин.
Програма Facebook із протидії дезінформації складатиметься з трьох напрямків роботи:
Наприклад, якщо експерт VoxCheck позначає пост як фейковий, він опускається нижче у стрічці новин. Також Facebook попереджає людей, які його бачать чи хочуть ним поділитися, що інформація недостовірна.
«Особливо це актуально під час пандемії коронавірусу – щодня ми аналізуємо близько 20 фейків лише про вірус, але завдяки інструментам Facebook цифра значно зросте», – вважає Максим Скубенко, керівник VoxCheck.
Facebook співпрацює з незалежними фактчекінговими організаціями по всьому світу. VoxCheck та СтопФейк сертифіковані Міжнародною мережею фактчекінгу (International Fact-Checking Network).
Фото: Austin Distel, Unsplash
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті