Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Опитування аналітичної компанії Factum Group в межах проєкту «YOUкраїна» показало, що карантин негативно відобразився на кар’єрі і доходах 4 з 10 респондентів.

Також багатьом українцям знизили зарплату, відправили в неоплачувану відпустку або зовсім звільнили. Респондентами опитування стало міське населення України (міста з населенням 50 000 +) віком від 18 до 55 років (користувачі інтернету). Вибірка налічує 400 інтерв’ю з максимальною статистичною похибкою не більше 5%. Опитування проводилося 26-27 березня 2020 року.

Про зарплати:

  • З моменту введення карантину 20% українців пішли у відпустку без зарплати.
  • У 19% громадян зарплата стала нижчою, ніж до карантину. Близько 5% українців зазнали більших втрат: їхні доходи скоротилися більш ніж на третину.
  • У 7% опитаних після скорочення заробітної плати обсяг роботи залишився незмінним. У більшості випадків зниження заробітної плати супроводжується зниженням робочого навантаження.

Про дистанційну роботу:

  • 36% працюючих українців повністю перейшли на віддалену роботу. Незважаючи на карантин, близько 6 з 10 працюючих українців продовжують ходити на роботу.
  • У більшості випадків люди змушені ходити на роботу або через відсутність віддаленого доступу, або через специфіку роботи.
  • 22% працюючих українців поєднують дистанційний і звичайний формати роботи.

6% з тих, хто працює віддалено, повністю незадоволені карантинним режимом. Зокрема, через відсутність зв’язку і погану технічну підтримку, що значно ускладнює роботу в нових умовах. Але переважна більшість опитаних позитивно ставляться до віддаленої роботи. Серед основних переваг українці назвали збільшення вільного часу.

Також з переваг відмічають: відсутність витрат на обіди та проїзд; дистанціювання від неприємних колег і керівництва; економію часу при поєднанні домашньої роботи та професійної діяльністі.

Фото: pixabay.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button